Ako si visokomotiviran, kreativan, fleksibilan i proaktivan timski radnik željan brzog usvajanja znanja i vještina 21. stoljeća i želiš raditi u profesionalnoj, a istovremeno opuštenoj i kreativnoj atmosferi, mi smo tim za tebe!

Rok za prijavu: 01.06.2019.
Mjesto rada: Rijeka ili Zagreb i rad od kuće
Početak rada: prema dogovoru
Razina obrazovanja: VSS, Ekonomski fakultet
Radno vrijeme: 8-16 ili 9-17 od pon – pet

Kroz prvu ćeš godinu rada nadograditi sljedeće vještine i stručna znanja:

  • Vještine: Komunikacijske, prezentacijske, prodajne i pregovaračke vještine, interkulturalne vještine, vještine preveniranja i rješavanja konflikata, vještine prenošenja znanja, organizacijske vještine, izgradnja timova i druge menadžerske vještine,
  • Znanja iz strateškog i poslovnog planiranja i upravljanja poslovanjem, brendinga, razvoja inovativnog iskustva kupca (customer experience), projektnog menadžmenta i privlačenja vanjskih izvora financiranja,
  • Znanja iz korištenja softverskih rješenja i drugih alata za provedbu tržišnih ispitivanja, upravljanja projektima, upravljanja procesima unutar poduzeća i provedbu marketinških kampanja,
  • Poznavanje engleskog i/ili talijanskog jezika u govoru i pismu.

OPIS POSLA ZA 1 – 3. mj

  • Upoznavanje sa strategijom razvoja poduzeća, planom za narednu godinu, s projektima u tijeku i s internim procedurama i softverskim rješenjima
  • Rad na reviziji/izradi marketinške i komunikacijske strategije poduzeća
  • Upravljanje društvenim mrežama, web-stranicama i drugim komunikacijsko – promotivnim aktivnostima sukladno strategijama i planovima poduzeća
  • Izrada prezentacija, ponuda i ugovora, računa i drugih službenih dokumenata
  • Upravljanje Bazom klijenata sukladno GDPR-uredbi
  • Kontaktiranje postojećih klijenata pismenim i usmenim putem
  • Rad na investicijskim projektima, te projektima iz područja strateških zaokreta, brendinga, inovativnog iskustva kupca i upravljanja ljudskim resursima (sektori: turizam, poljoprivreda, proizvodnja, zdravstvo…)

OPIS POSLA ZA 4 – 12. mj.

  • Izrada i provedba individualnog plana prodaje
  • Sve ostalo kao od 1 – 3. mj.

    SREDSTVA ZA RAD

    Vozačka dozvola i vlastito vozilo nisu preduvjet. Vlastito prijenosno računalo jest.

    PREPOZNAJEŠ LI SE?

    Uz navedeno, nužno je da si i: osoba od integriteta, proaktivna, timski radnik, precizna, sistematična i sposobna brzo upijati, obrađivati i jasno prezentirati rezultate istraživanja.

    Poželjno je da posjeduješ i sljedeća znanja/vještine: tehnička znanja i vještine, komunikacijske vještine, sposobnost brzog povezivanja s drugim ljudima, sposobnost rada s raznim dobnim skupinama, vještine rješavanja konflikata.

    JAVI NAM SE!

    Ukoliko imaš dodatne diplome i certifikate, svakako ih priloži životopisu.

    Ponudu naslovi Prijava: Otvorene pozicije te ju dostavi mailom na info@pametanrast.hr. Uz motivacijsko pismo u kojem ćeš navesti na koji način zadovoljavaš sve tražene uvjete, potrebno je priložiti i životopis u Europass formatu (na hrvatskom jeziku).

    Najvažnije za posao kod nas je da imaš pravi stav. Ona znanja, vještine i kompetencije koja ti nedostaju ćeš steći putem.